Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Заявки на участь у конкурсах!


НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Заявки на участь у конкурсах!

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

а в мене заліки вичерпали усе надхнення на місяць вперед. якась халтура виходить =\.... але то ще не страшно)) Ширумару, а ти любиш салат із кукурудзою та крабовими паличками?)))) і майонезом!

32

Борись! :) Люблю... але мені не дуже можна зараз.... але люблю!  :)

33

Так, по конкурсам: Дей, я ловлю тебе на слові - з тебе фанфік :)
Також, пам'ятаю, у нас на форумі багато хто фанфіки та інші прозові твори писав - приєднуйтесь.
На вас чекають призи та слава!  :)

На конкурс виконавців поки заявлено дві пісні. Приєднуйтесь! Склади команд, що будуть виконувати ту чи іншу пісню будуть уточнюватися. Відписуйтеся що ви хотіли б заспівати з цих пісень, або створюйте команду під нову пісню. Слова знати не обов'язково - вони будуть перед очима. Головне кілька разів дома спробувати проспівати цю пісню під музику, щоб не збиватися. Все дуже просто. Пісні можуть бути будь-які, загальна тематика - аніме, J-Rock, J-Pop.

PS Слух і голос мати не обов'язково (ми ж з Іофом підписались :D) - цей конкурс ми поставимо попізніше, коли всі вже будуть сонні та після шампанського :lol:

Отредактировано Sirumaru (2007-12-29 02:57:56)

34

Гы... тенор и баритон...  завывают круел ангелс... шампанское не поможет... смешнее может быть тока интро из дез ноута "Воц ап, пипл?" в исполнении девченок из ФД...

35

Для повного комплекту нам не вистачає ще сопрано. Дівчата?.. Один раз осоромитися - це не страшно (тим більше з такою достойною компанією) :)

Отредактировано Sirumaru (2007-12-29 18:09:46)

36

...я це запишу на диктофон І зроблю рингтоном телефона))))

37

Я бы с радостью спела что-нить из J-rock'а, да проблема с минусами, а ещё я простужена. Вчера ходила хрипела целый день... так что если я очухаюсь до НГ, то тоже буду что-то петь.. Ёшь!

38

Гы... А мы с Ширумару охрипли с рождения... В конкурс ты уже записана, так, что даем тебе возможность выбрать песню (минус мы найдем), а иначе будешь петь песно опенинг  из "Дэз Ноута". (В этом случае нам с Кабуто тебя искренне жаль...)

39

Я мысленно  с вами! Обязательно потом выложите фото, работы участников конкурса и победителей!

40

угу... выложим фотки и видео...

41

Ну в конкурсах выйграла дружба, ибо мы все талантливы! Саске! Я тебя обожаю!!!

42

А на Ширумару все-одно висить немаленький римований борг... Подав заявку - будь добрий напиши вірша і прочитай його нам..

43

Ок, напишу щось на днях. Стільки позитивних емоцій.... А ти так і не прочитав вірш про "лопату, що вдарить об дно могили"  :lol:

Отредактировано Sirumaru (2008-01-01 16:06:01)

44

короч, у тя походу на робочем столе остался архив. пароль на файлах 9156
Тебя интересует стих "Поэт и маятник..."


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Заявки на участь у конкурсах!