Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » новый [2008] год // отмечание //


новый [2008] год // отмечание //

Сообщений 91 страница 120 из 158

91

Michira-chan
Iof
добавила. плюс сейчас поправлю первое сообщение. в нём будет вся инфа.

92

ok. узнай про квартиру и сразу пиши мне в асю

93

это двухкомнатные
1
2
3

а вот трёхкомнатные
1      ему нужно звонить, фоток жаль нет =/
2            гостинная маловата =/
3             дороговато =/
4               как вам? =)))

Ребята, звонить и решть вам....Опыт мой, мал

94

Трехкомнатная нам не нужна, а вот то, что Мичи выложила по номером 2 очень даже пристойно... Деи, активируй поиски, у нас осталось меньше 5ти дней!!!!!!!!!!!

95

мне тоже 2ая понравилсь оч))))) свяжитесь плиз, ато я даже не шарю, о чом разговаривать +)

96

Не стоит звонить самой. Если вдруг возникнут неожиданные проблемы, то не трудно догадатся, кто будет крайним... Звонить лучше в присутствии кого-то еще из группы.(проверено на личном опыте.)

97

Так. По хавчику з мене все, що можна купити. Справді, непогано було б зібратися, щоб разом купити все необхідне.
По квартирі пропоную зібратися, до прикладу, завтра і вирішити це питання остаточно, а то пролетим. Якщо не вистачатиме грошей - я виручу. Шукати мене в асьці або за телефоном 8(050) 18-77-113

PS Я працюю до 5ти...

Отредактировано Sirumaru (2007-12-25 01:09:00)

98

Понравился второй вариант двухкомнатной) ^_^ Могу взяться за печенье...
Кста, я буду)

Отредактировано Kankuro (2007-12-25 15:45:05)

99

Вау крута!!!! Я вижу, что большенству прёт эта квартиркоО... Така сёня на отмечании обсудим! Я уже выезжаю ы)))

100

Громадяни - така пропозиція. Щоб нам усім було веселіше на Новий Рік, пропоную всім підготувати по невеличкому анімешному (чи пов'язаному з Японією) подаруночку, котрий взяти з собою. Потім з цих подаруночків можна буде скласти призовий фонд для різноманітних конкурсів і т.п. І якщо кожен притягне з собою хоча б один, то кожен на Новий Рік матиме подарунок.
  Також пропоную розробити конкурсну програму на сам вечір, можливо якісь приколи. Звісно, що бажано, щоб чим більше людей пришло в косплеї або хоча б х вушками чи чимось аналогічним. Також можна провести конкурси на найкращий вірш, найкращий малюнок, найкращий прозовий твір і т.п. Як ми бачимо, на форумі є повно талановитих людей. Навіть якщо учасників буде всього три-чотири, це було б уже прикольно. Смисл (особливо з літературними творами) у тому, щоб людина сама представила\прочитала свій твір. У нас, наприклад, чимало чудових поетів, тому мені хотілося би почути їх твори прочитані саме з тими інтонаціями і виразом, котрі вкладалися авторами. На жаль, часу практично не залишилось, тому якщо робити щось, то робити вже зараз.
  Також круто було б якби вдалося якось організувати перегляд аніме, АМВ чи фотографій. Для цього потрібен телевізор в квартирі та відеоплеєр, що доганяє не тільки ДВД, а й звичайні дата-диски або ноутбук та перехідник. Хоча, на крайняк, я можу притягнути і свій системник.
  Пропоную людям, що зацікавлені в організації конкурсів та культ-програми зустрітися у п'ятницю ввечері чи у суботу і все добре обдумати. Щоб знову не вийшло, що все в останній день. Однак якщо є бажання організувати конкурси народної творчості, то роботи писати треба починати уже зараз. Дайте знати, якщо є бажаючі.

PS Я, наприклад, взяв би участь у конкурсі поетів. :)
PPS Караоке? ^_^
PPPS LET'S MAKE BEST ANIME-PARTY EVER! :D

Отредактировано Sirumaru (2007-12-25 22:48:22)

101

+1!!!

102

Sirumaru
м... мне нравится ход твоих маленьких мыслишек (с) :D
Я только за, прочитать что-то из своего, я очень "скромный" в этом плане человек XD Вот только вопросЫ: это должен быть фанфик? длина? жанр? ограничения в рейтинге? разрешены ли яой/юри?
хы... пока все)

103

Давай в пятницу после пяти, встретимся, где скажешь, и все обсудим, включая финансовые вопроссы.

104

Дозволено все!!! :) Єдине що, думаю, немає змісту змішувати прозу і вірші, тому це будуть окремі категорії. А так - хоч BDSM. :lol: Конкурс по кожному виду творчості буде за наявності хоча б одного учасника. (Тому вірші і проза - уже будуть :)). Бажано написати твір спеціально на конкурс, але можна взяти і щось із старого. "Скромнічать" нєфік - тут професіоналів немає, тому всі в рівних умовах. Про всяк випадок, беріть декілька робіт - раптом сподобається і публіка викличе "на біс". Художники хай тягнуть все що є - малюнки завжди цікаво розглядати.

Отредактировано Sirumaru (2007-12-25 23:12:08)

105

Ну что-ж в стихах, я стану тебе достойным соперником!

106

Отже, так тому і бути! Товариші, заявляємось на участь у конкурсах (проза, вірші, малюнки, можливо виконання пісень (?)), пишемо свої ідеї щодо культурної програми, готуємо подаруночки (можна зробити їх власноруч, а можна купити), а всі бажаючі взяти участь у створенні настрою іншим та вирішенні орг. питань, зустрічаємось у п'ятницю о пів на 6 (місце буде уточнюватися).

PS Хм... а як щодо чемпіонату з файтингу по Наруто... я можу притягнути PS2... однозначно треба телевізор у квартирі...

Отредактировано Sirumaru (2007-12-25 23:18:49)

107

Я мантирую клип про Нашу РолевуюГруппу с фотками)))  НО! ДВД не воспринимают видео в формате МVА ((( и что мне делать? О_о

108

Хм... Здається, що в мене з"явився доволі сильний супротивник))) Ну що-ж... Amen! I'm taking up the challenge!!! I'll do it hell or high water!!!

109

Записуюся на конкурс малюнків =)) гг

110

Sirumaru написал(а):

PS Хм... а як щодо чемпіонату з файтингу по Наруто... я можу притягнути PS2... однозначно треба телевізор у квартирі...

Я жалею что немогу прити....  :fie:

111

Сирумару, я всегда за твои идеи! Никогда плохого не пооветуешь и наполнишь энутзиазмом!)))
Тогда до пятницы))

112

Tebbi - ти подумай-подумай. :) Потім будеш лікті кусати :D
Запрошуються всі учасники форуму, а також усі, хто мав відношення до нашої рольової гри, косплей-групи і просто хороші люди. :)
Нарутарди - вперед!  :lol:

113

Необхідні анімешні ОСТи, а також JRock і JPop - музика... Ну або лінки і торренти з котрих можна її викачати.
...zankoku na tenshi no you ni shounen yo shinwa ni nare... :D

114

товарищи, не хочу портить вам весь праздник, но поиски квартиры ничего не дают.
кто-то говорил , что можно будет у него при форсмажоре. так вот, кажется, он настал. если до завтрашнего вечера не найду - буду слёзно проситься праздновать с толпой из 17 человек к кому-то.. )

по поводу компов - у меня есть ноут. правда, он старый, поэтому диски читает далеко не все, да и то по настроению. но если скинуть всё необходимое на флеху и передать мне заранее, будет и музыка, и видео.
или же кто-то ещё притащит ноут )

если добрый человек таки найдётся, который или квартиру нам даст снять, или приютит на нг у себя, начните думать над едой - кто что готовит. бо готовить полностью на 17 душ 31го числа не сильно улыбает.
пока отписалась Сакура (блинный торт и куриное мясо) и Иоф (суши). с моей стороны будет салат и скорее всего картошка по-французски.
первый пост содержит всё, что решили и будет добиваться инфой.
пару страниц назад есть мой коммент по поводу того, что можно нести с собой, если кто не знает.

если таки будем праздновать, возьмите с собой всевозможную мишуру/гирлянды, которые не сыпятся.)

115

Деи, а выдели плиз жирным текстом в списке имена тех, кто ответственный за организацию.

З.Ы. мой поиск квартиры пока тоже не дал результатов...

116

Iof
кого ?
я, ты, тов. Сирумару?

117

беру на себя оливье и рыбный салат... может ещё что родится по дороге)

118

Dei
а меня не замечаешь, да? Я же писала, что за печенье возьмусь -_-
Кстати, может отец еще сегодня что-то поищет по квартирам... Только он не уверен, что найдет =\

119

ShindoShuichi
отлично ))

Kankuro
извини, не заметила.. ==
печенье, ок )

120

Деи, вот именно нас и выделяй...
З.Ы. № часа гуления не дали норм. результатов. дозвонился всего 3 арендодателям. Они меньше, чем не 3 суток не сдают...


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » новый [2008] год // отмечание //