Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Встреча+сосиски+Лыска!!


Встреча+сосиски+Лыска!!

Сообщений 1 страница 30 из 55

1

Народ!
Предлагаю на неделе (этой?следующей?) отправиться на Лысую гору жарить сосиски и флудить)
Как вариант не обязательно Лыска и не обязательно сосиски.

Кто за?

2

Я!  :crazyfun:

3

Я! :crazyfun:

4

Я!  :crazyfun:

5

Я!
(ну, надеюсь, моя грядущая на следующей неделе сессия мне не помешает :unsure: )

6

Yosh!!! :crazyfun:
Тогда давайте договоримся, какой день больше всего подходит)
Лично мне удобно во вторник, четверг или воскресенье...или в следующий понедельник.
Но можно подстроиться и под других.

7

выходные. онегай ТТ

8

Следующие субота и воскресение (17-18) заняты... а вот потом - все свободно...

9

Я буду =)
Только вот в субботу я учусь, так что остается только воскресенье.
будние - никак не могу. Домой приползаю полуживой.

10

Когда угодно:) Согласна на все сто! Я за выходные!

11

Хм... Іоф, зовсім ніяк на наступні вихідні?.. ми ж, начебто, про неділю говорили... :\ у мене теж сесія скоро - там важче буде...

12

Ну... Суші - не сосиски, саке - не кока-кола... І ти ще не живеш (я сподіваюся) на Лисій Горі... саме тому я і сказав, що в еділю пікнік не можливий... А субота у мене справді зайнята...

13

Щось ти таке кажеш з біса дивне... при чому тут кока-кола?.. і скільки до тої Лисої Гори (чи до будь якого іншого місця в Києві)? - чи ж не 20 км іти...
  Мені здавалося, що ми в асьці порозумілися, що а) немає змісту просто сидіти і їсти суші в квартирі, тому треба вибиратись на природу любуватися на цвітіння якщо не сакур, то хоча б бузку і б) це все буде таки в цю неділю...
  Щодо приготування суші, то якщо продукти закупити наперед і зібратися пораніше (а можна ще і з вечора почати з ночівлею у мене на хаті), то годин до 12 реально управитись. Тоді годин до 14 реально дістатися практично в будь-яку точку Києва навіть нашими анімешними темпами і вуаля - півдня пікніку на природі з оханамі, суші і саке нам забезпечені. Якщо при тому при всьому хтось захоче ще й кока-коли (у нас не всі п'ють) з сосисками, то я нічого поганого в тому не бачу.
  Є якісь конструктивні контрпропозиції\зауваження\бажання набити морду?  :)

PS
Я люблю Бліч! :)  168а серія:
Ізуру Кіра: No way! Я не можу пити саке посеред біла дня!  :huh:
Рангіку Матсумото: Silly! Воно смачніше якраз тому, що ти питимеш його посеред біла дня! :rofl:

Отредактировано Sirumaru (2008-05-12 02:13:11)

14

Sirumaru, ми з тобою домовлялися вже після того, як я скинув вищесказанний пост  :flag:
так-що все, до чого ми з тобою дійшли в процессі конструктивної дискуссії, то є кінцеве рішення :)

15

НІ ВАПРОС!  :jumping:
Отже питання тільки в тому: НА СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ГОТУВАТИ????  :D
Ще раз прохання відмітитись хто буде...

16

буду )
если что, могу помочь.. )

17

:crazyfun: Я за! я буду...(во всяком случае, постараюсь ^^)

18

:crazyfun:
С меня творожные твороги...

19

Постараюсь быть.

20

я пролетаю

Отредактировано Hel (2008-05-12 22:04:29)

21

Ймовірно я буду...

22

Я постараюсь...По крайне мерие хочу!А когда я чего то хочу,я этого добиваюсь^^ Не всегда правда,но это уже не важно xD Короче говоря мне на всяк случай миску возьмите xD

Отредактировано Arina (2008-05-12 22:17:48)

23

Очень хотелось бы пойти.познакомится с вами поближе)
только в воскресенье раньше 16 часов не  освобожусь...  может можно попозже если что подойти?

Отредактировано Mizuki (2008-05-12 23:01:23)

24

ну... чому-б ні?

25

Подходите когда сможете. Я, например, после тренеровки - часа в 2-3 только дойду.

26

Так что, в воскресенье?

27

Угумс.

28

йоу, а як що до Саске з Улею, чи у них тренування\заняття\робота\навчання?

2Іоф: я тобі дам "ймовірно" - тепер назад у нас дороги немає!
(у випадку невдачі тільки сумвсне сеппуку врятує нашу честь) :tired:

29

*хлопает в ладоши* ура, ура! я буду ^__^

30

О_о... тепер моя свобода обмежена... в мене нема вибору, що робитив неділю...  єдиний варіант мого існування, припертися зрання до кабуто і почати приготування... О_о тепер я полонений власної легковажності... тепер, якщо я не прийду, Кабуто мені надає усіляких неприємних штук (*******й)...

P.S. Єслі прідєраатсья к мааім слаавам, то нічьо дєльнаава из етаава ніпаалучица!!!
P.P.S. Звичайно-ж я буду!!!!


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Встреча+сосиски+Лыска!!