Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Ichiraku Ramen » игра 2007 года ..вспомним былое? =)


игра 2007 года ..вспомним былое? =)

Сообщений 1 страница 30 из 34

1

ну что !!!! как приятно вспомнить старое ....гидропарк ностальгия...воть фоточггги с прошлой игры http://infostore.org/info/4018938?refer … 5&rs=3 ...любуйтесь...

2

Етто... прошу врахувати, що для багатьох учасників це була перша гра в їх житті :) Також багато людей, котрі грали з нами в кадр не потрапили (через занадто розтягнутий формат гри). :)

PS А таки-так - ностальгія :)

Отредактировано Sirumaru (2007-11-02 17:04:09)

3

о майн гат!
а мне казалось, прошла вечность с той игры... а оказывается всего только несколько месяцев!

4

:D да...Так я подумал и решил что играть в "Коноха коноха подай нам генина"после полёвки должно стать традицией...

5

коноха-коноха подай генина... ооо,...я специально буду тренировать руки, чтобы их не убили в этой игре, и ноги, чтобы быстро убегать мчаться вперед!

6

Так было тепло и хорошо! Столько приключений и острых ощущений!
Когда я умру - мой рай будет выглядеть именно так!

Одно из самых счастливых лет! Аригато!

7

я расчуствовалась и решила тоже всех за все поблагодарить, но потом вспомнила что это уже где-то было

8

Да... благодарность не помешает... Если так подумать... а что было бы, еслиб в своё время Саске не пригласила меня на эту игру? Наверное я бы сейчас просто сидела дома и считала звёздочки... скучно без вас ребята! На этой игре я обрела кое какую волю... физическую форму подправила (и опять таки благодаря Саске! За которым я пробегала от нефи делать!)... Ой ребята... огромное вам спасибо... Помню свой первый серьёзный бой с Канкуро... два маньяка на поле:) Было весело! Помню лол со змеями Орочимару... которых я боялась у убивала:) Помню дорогую мю и родненькую Лыску на которой я избавилась от боязни высоты!!! Ох... есть что вспомнить...

9

Вот и я могу отписаться...наконец-то ..... Хоть я этим летом была только на тренировках, но всёравно познакомилась со многими клёвыми людьми, которые не будут кричать, если сломают ногтик ^_^ или шишку себе на ноге набьют ^_^
И если бы не ролёвка, то я наверное бы никогда не встретился бы с одним человеком :rolleyes:

10

а я помню ещё шикарнейший торт Хинаты ) *ин лав*
и первый день, когда по карте надо было дойти до полигона xDD как бегали за Наруто и Гаарой (кажется ==), думая, что они знают дорогу. в итоге юродили-бродили и вышли с абсолютно другой стороны..)
представляю, что будет на нон-стоп игре в неделю ))

11

Да, а в деревне скрытого дождя был дождь... Помните этот экзамен на чунина, когда все мокрое и за воротник течет...
И подлые Акатски тогда как всегда всех перехитрили.
А самый класс - это был филлер про Источник Вечного Рамена на тренировке... Как все тогда еще неумело выглядело...

12

во время дождя акацки стояли в лесу, прижавшись друг к другу и завернувшись в подстилку. грелись ТТ. а вы  говоришь "подлые".. ) я потом ещё заболел сильно.. ==
из яркого было, когда Коноха пришла к Логову, народ пытался печати снимать с криком "Злооо!" ))
когда мы с Орычем печати складывали - у каждого рабочая толкьо одна рука, вот и комбинировали ))
Лыска запомнилась. самый прекрасный неканон, который мог бы быть )

если пнуть тех, кто приходил хотя бы на день-два, в сумме вышла бы большая команда.. ==

13

:D а я вспоминаю о лыске только то как я с Чоуджи лез акурато тихо как нинзя...а занами толпа ШИНОБИ кричащих топающих...-_-
приятно вспомнить  :D

14

А как мне приятно вспомнить Лыску.... Это было веселее всего... Рис и печеньки вкусные снились...
What is love? Baby, don't hurt me, dont hurt me no more...

15

А здорово было, когда акацки с конохой обьединились?

Отредактировано Luna_D&Sakura (2007-11-08 21:16:09)

16

"Сакура, кому здорово, а кому..." - мое альтер-Ино. Да, на Лыске было здорово.
От себя добавлю: епрсте, как же научиться тихо ходить по веткам и листьям? Мне это на этой полевке будет необходимо как воздух!

17

Как тихо ходить по листьям и веткам? Очень просто:) Ходи со скоростью шиноби:) А помните как Дирайя-сама (Дио) устроил нам пробежку с шарфиком... который олжен был розиватся у нас за спиной (только самый одарённый Саске, если я не ошибаюсь, прошол это испытание!)...

18

Наша десятикрылая круто бегала, я - пас...

19

Сижу, делаю шрифты и вспоминаю газету Коноховскую:) Прикольно было!

20

Цього разу буде ще веселіше - це я вам обіцяю. :) І, думаю, Майстри теж. Але якщо кожен від себе зорганізує на гру якусь невелику "фічу", котра зробить гру цікавішою для багатьох гравців, то думаю, що це буде класно.

21

Да, только фича должна быть не в том, чтобы всех удивить собственным манчкинизмом...

22

Угу... Ще більше шизофренії і психологічного напруження від Гаари... ще більше людьських мозків, перемішаних з пустельним піском...

Так... Заради таких моментів варто жити....

23

Вы о чем??? Что-то я уже приустала... Хачу на травку под нашим деревом на Гидропарке!

24

Бугага... сомневаюсь, что к средине єтого лета ві еще сможете туда попасть... пол гидропарка уже нінче стал частной собственностью...

25

КАК? НЕТ! НЕТ! НЕТ! Я всех вынесу мега датоном! Так нельзя! Место ролевикам!

26

Хм... я здається більш-менш ясно написав: "котра зробить гру цікавішою для багатьох гравців". Причому тут манчкінізм?.. Взагалі мова йшла про що-небудь помимо основного ролеплею чи костюму, так як наявність цих атрибутів - і так наш прямий обов'язок. Я мав на увазі щось зверх того. Можливо якийсь свій окремий міні-квест, якусь подію (наприклад, святкування ДР персонажа - в Інтернеті запросто можна дізнатись коли він), що-небудь фізичне або нематеріальне, що урізноманітнило б гру. Не можна ж все валити на Майстрів - якщо кожен "зробить" по маленькому шматочку гри самостійно, то разом це буде величезна купа всього цікавого.
  Наприклад, той же конкурс на кращу "піжаму" персонажа. Я думаю, що ніхто також не відмовився побачити наших дівчат в юката чи (ОМГ! :blush: ) "ігрових" купальниках. Ми тут з Яген та Іофом готуєм національні шинобівські пісні. Планується також традиційний японський фестиваль (ОМГ! здається це був секрет! o.O), на який кожен може приготувати декілька традиційних японських конкурсів чи ігор, щоб відкрити власний стенд. Доречі, тут би юката і згодилися (адже саме так японці одягаються на свята), а шиються вони елементарно.
  Ну і так далі у тому ж стилі і у тому ж дусі. Навіть красиво облаштоване "особисте помешкання", в котре приємно буде заходити іншим учасникам (а не просто гілочки на землі чи банальна палатка зі спальником і рюкзаком всередині) - уже являлося би тим, що робило б гру цікавішою для всіх. Навіть такі прості речі, як повісити перед будинком паперовий ліхтарик чи східні дзвіночки, хоча це вже більше до антуражу.
  Коротше, пропоную всім креативити якнайбільше уже зараз. Тому що декотрі речі за ніч до гри все ж не робляться, а вимагають тривалої підготовки.

Отредактировано Sirumaru (2008-05-26 02:48:20)

27

Sirumaru
окремий міні-квест - оч хорошо) Но поставить об этом известность мастеров ^__^
на кращу "піжаму" персонажа - не надо
національні шинобівські пісні - не плохо, но если это вписывается в персонажа
традиційний японський фестиваль - не надо
(Все что "Не надо" это конечно очень хорошо, но уже после игры)
красиво облаштоване "особисте помешкання" - согласен

Конечно сделать игру красивее для себя это гуд, но играть будет что каждому, креативные идеи приветствуются, но главное чтоб это не сбивало с атмосферы игры...

28

^^ я вас люблю...

29

Це чому, цікаво, "не надо"?..  :disappointed:  Чи у нас така жорстка диктатура, що крок вліво, крок вправо, а також стрибок на місці вважається спробою до втечі?
  На рахунок конкурсу "піжам", то ясне діло це буде поза межами гри. В тому смислі, що вночі персонажам же треба в чомусь спати (згадаймо Наруто з його шапочкою) і було б дуже добре, якби це було щось антуражне (а раптом вночі - атака, а персонаж вибігає у чомусь, що зовсім ні в які ворота не лізе?) Звісно, це зовсім не обов'язково, але я вважаю, що тих хто таки напряжеться з цього приводу, можна було б нагородити хоча б почесною грамотою (як-то робилося на минулій грі). Зробити це можна в день від'їзду, після того, як гра закінчиться (всі напряги з організації я можу взяти на себе, щоб не напрягати Майстрів). Доречі, це не моя ідея, але я її всіляко підтримую.
  Шинобівські пісні ми не для себе пишем - виконувати їх будуть, наскільки я зрозумів, неканони, у котрих то буде прописано. Ну і в неігровий час (якщо такий буде).
  А от з фестивалем - не згоден. Нарутівський світ, все ж, по великій частині, змодельований по Японії. І в самому аніме такий фестиваль проскакував, хоча відбувався і не в Коносі. Судячи з аніме, релігія в цьому світі теж дуже нагадує синто та буддизм, тому було б дуже дивно, якби в Коносі не відбувалося фестивалей. І якщо їх не показували в аніме, то це не означає, що їх не буває взагалі, чи не може бути у нас. І це навіть не філлерний сюжет, а такий, що цілком логічно вписується в основну канву серіалу і мотивації персонажів. Припустімо, фестиваль міг проводитись на честь відійшовших Хокаге, котрі захищали поселення. Будь-які свята зближують людей і піднімають їх бойовий дух, тому, думаю, що Каге з радістю підтримав би ініціативу. Крім того - це хороший привід запросити союзників - Пісок та ін., щоб закріпити дружні відносини. Акацуки і Звук були б дуже раді скористатися можливістю, щоб проникнути під приводом фестивалю в Коноху і щось з'ясувати. Прості конохівці просто не проти розважитись лишній раз - інколи навіть шинобі треба відпочити від місій.
  Мені здається, що давши величезний простір для креативу зі сторони гравців, фестиваль міг би стати і непоганим елементом сюжету ну і взагалі - це було б шикарним способом відійти від кожноденних битв\місій і квестів... Дуже прошу переглянути свою думку на рахунок "не надо". Я теж не хочу перетворювати нашу гру на флуд, балаган чи самі філлери. Але мені не здається, що проведення в один з вечорів фестивалю в Коносі цьому сприятиме - скоріше навпаки. \

PS Доречі, я впевнений, що якби під час екзамену на чунінів не стався той напад, то після нього було б проведене свято для переможців та гостей, як то у японців заведено...

Отредактировано Sirumaru (2008-05-26 21:53:30)

30

Хммм... Фестиваль штука интересная. Даже после игры. Любопытно как такие вещи могут происходить.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Ichiraku Ramen » игра 2007 года ..вспомним былое? =)