Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Переїзд?


Переїзд?

Сообщений 1 страница 6 из 6

Опрос

fd
Так, давно пора переїхати на fd.ipbb.ru

33% - 2
Ні, мені і тут добре, нікуди не хочу

33% - 2
Свій хостинг з власним доменом - це круто!

33% - 2
Голосов: 6

1

В зв'язку з наближенням терміну гри, хотілося би підняти таке питання: будемо ми після гри остаточно переїзджати на fd.ipbb.ru чи ні? Чесно кажучи, я вважаю, що давно пора, адже багато (навіть більшість) тем, котрі обговорюються на цьому форумі відношення до гри по Наруто не мають. Від того страждають і ті, хто хоче щось дізнатися про саму гру (бо тут купа непотрібної їм інформації) і ми (через те, що всі теми, котрі не відносяться до Нарутовки доводиться збивати в один розділ). Мені, наприклад, хотілося б завести окремий розділ присвячений рольовим іграм на котрі ми їздимо, або котрі проводимо. Крім того, через оформлення форуму, народ думає, що ФД - це виключно Наруто, хоча це далеко не так.
  Я б запропонував такий варіант: після гри ми чистимо цей форум і використовуємо його тільки для обговорення гри, що минула, або Нарутовки на наступний рік. Зі всіма іншими обговореннями переїзджаємо на ФДшний форум. На нарутотріпському форумі залишаємо в заголовкі лінк на ФДшний форум, щоб ті хто не в курсі могли зорієнтуватися.

  Мало того, в силу того, що ipbb часто падає, що негативно сказується на доступності форума, є думка переїхати на якийсь платний хостінг (з додатковим бонусом у вигляді можливості створення власного домену типу fd.org.ua чи dreamers.org.ua) і перенести туди форум з fd.ipbb.ru. В принципі, я готовий оплачувати хостінг в розумних межах (ну може ще хтось захоче мені допомогти в фінансуванні) - необхідно тільки, щоб хто-небудь промоніторив ринок і підказав де б його краще (і дешевше) прилаштуватися, ну або пізніше я зроблю це сам (зараз сильно зайнятий - не до того).
  Що хто думає?

2

можно слить все темы, не касающиеся игры, во флудный раздел. так как нарутотрип - эт одно, фд - эт другое )

3

Так, власне, на Нарутотріпі так зараз і є - всі теми, що не стосуються гри в одному флудному розділі, котрий раз в 10 більше, ніж всі інші разом взяті. ІМхО, це неправильно.

4

Можно перенести (раз ipbb.ru часто падает) весь форум на com.ua или biz.ua, или сo.ua и т.п. (два последние совсем не дорогие).
Рациональнее всего поменять структуру форума, а не разносить на ФД и наруто, поскольку в этом случаи форум по игре наруто умрет, а точне будет жить весь мало, что у новых людей создаст впечатление запустения:
Вот класический (плюс/минус) вариант:
--------Мероприятия ----------------------
Наруто трипп
Ролевые игры (другие)
Мероприятия (иные мероприятия типа кино театр, выступления)
Встречи и Тренировки
------------Общение -------------
Новости
Пивнушка (общенние, флуд)
Юмор
Аниме,фильмы
---------- Мастерские-----------------------
Костюм (как изготовить)
Доспех и оружие (как изготовить)
Рынок (продажа)
---------Спец-------------
Технические проблемы
Архив

Как то так и кроме форума сделать маленькую заглавную страницу или сайт с разделами:
- Форум
- Статьи
- Ссылки
- Координаты (клубов, людей)

С Уваж.

5

Ну десь так я собі це і уявляв - розбити все по розділам, щоб на рольові ігри чи косплей була не одна темка в флудному розділі, а окремий розділ. Інша справа, що робити з нарутовкою: її можна або перенести на новий форум окремим розділом, або залишити тут де вона зараз є. Хоча, якщо купувати хостинг, то логічно перенести і нарутовку, щоб вона була теж надійно доступна.

PS Так, народ, оскільки питання важливе, то голосування поіменне - відписуйтесь в темі хто за який пункт голосує (оптимально ще й чому)

Отредактировано Shirumaru (2008-08-05 12:41:40)

6

Вариант №3


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Переїзд?