Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Тема для рольової гри


Тема для рольової гри

Сообщений 1 страница 17 из 17

Опрос

Міні-гра на яку тему вам була б цікава більше всього?
"Реальність" (детектив,історичка,альтернативна історія)

11% - 2
Фантастика (StarWars, Херберт, Азімов, etc)

16% - 3
Техноген (кіберпанк, постапокаліптика, etc)

38% - 7
Фентезі (Толкієн, Говард, Льюіс, etc)

0% - 0
Містика (вампіри, дозори, "страшилки" etc)

33% - 6
Конкретне аніме (вкажіть назву)

0% - 0
Конкретний фільм\книга (вкажіть назву)

0% - 0
нше (вкажіть)

0% - 0
Не буду грати, щоб ви не поставили (я лузер :( )

0% - 0
Голосов: 18

1

Ми збираємося поставити невелику міську рольову гру на один-два-три дні, орієнтовно в жовтні. Хотілося б дізнатися гра на яку тему вас більше всього зацікавила б і чому. Прохання, при можливості, написати також жанрові вподобання (детектив\адвентура\квест\файтінг\etc), кілька слів про свій вибір та його причини, а також які ще варіанти (крім вибраного) вам цікаві. Також цікавить, хто б хотів вийти на цю гру ігротехніком\мапером - людиною, що допомагає поставити гру, не виконує особисті квести, а діє прямо по указці Майстрів, часто граючи "проти" гравців (однак, заявляючись пам'ятайте, що маперство - це часто непроста робота, інколи доводиться по годині-другій чекати поки гравці заявляться у призначене місце, або бігати розвішувати по всьому місту квестові предмети).
  Майстерська команда зовсім не гарантує, що поставить найбільш популярний варіант (у неї є свої уподобання), але ідея для гри буде вибрана із запропонованих варіантів. Так що пропонуйте.

Отредактировано Shirumaru (2008-07-25 09:46:03)

2

Если будет по пункту "фантастика" или "киберпанк" - обеими руками за, любой другой пункт - только одной рукой за (да, такой новый принцип раздачи плюх). Играть по аниме... хммм... только если аниме действительно того стоит.
Вывод - голосую за техноген.

Отредактировано Cheshire (2008-07-25 22:22:39)

3

перефразирую Чешыр - "призрак в доспехах " :D

4

Прикол... для того, щоб бачити результати мені треба самому проголосувати... А я, чесно кажучи, навіть не уявляю, що вибрати... власне тому я і створив це голосування :D

5

выбираеш "другое" и жмёш  кнопку посмотреть результаты

6

А хто проголосував за "реальність"? прохання уточнити що саме мається на увазі. Під "реальністю" я маю на увазі світ без магії, фантастичних технологій і т.п., але це може бути як історичка, так і гра по сучасності, або, наприклад, гра по альтернативній версії земної історії. Крім того, цікавить жанр: детектив\адвенчура\квест\політичка\сурвайвал і т.п.

Отредактировано Shirumaru (2008-07-25 14:52:13)

7

Голосовал за техноген. В часности, хотелось бы постапокалиптику. В прочем, согласен на любой другой подраздел техногена.
Были еще арианты, фантастика, фэнтези и мистика. Размышлял так: фантастику мне не хочеться потому, что я ее перечитался Х), фентези - как по мне, так это не для города, мистика у нас и так будет. Потому проголосовал за техноген.

8

"Призрак в доспехах"? Только если я тачикома)
Постапокалиптика - да! да! да!

9

Cheshire написал(а):

"Призрак в доспехах"? Только если я тачикома)

составлю тебе компанию
:D
где вы оставшыеся братья по цыфровому разуму?!?!

10

Голосовал за фантастику, Стар Варсы рулят, ролёвки на эту тему вродь не так часто делают, хочется увидеть нечто подобное...

11

голосовал за фантастику.  там меньше магий, которые трудно отигрывать и с другой стороны достаточно одаленности от реала...

12

В силу невизначеності думок і відсутності достатньої активності в даній темі, Майстерським "бєспрєдєлом" було вирішено грати по "Зоряним війнам". Орієнтовна кількість учасників - близько 20, орієнтовна тривалість - 3 дні, орієнтовний час проведення - друга половина жовтня. Розглядаються кандидатури на ролі ситхів, джедаїв, падаванів, темних джедаїв, контрабандистів, людей планети Земля (і що ви там ще придумаєте, а ми пропустимо ;)). Форму заявки я вивішу пізніше, поки що можна спробувати попередньо "забивати" ролі (але ради камі, про те що ви хочете бути ситхом - пишіть в ЛС ;)).

PS До жовтня бажано подивитись хоча б один фільм із серії... :) диски є у мене...

Отредактировано Shirumaru (2008-07-28 10:34:42)

13

Пізно уже (див. вище). :)

Отредактировано Shirumaru (2008-07-31 12:17:20)

14

Голосовал за техноген, но я ещё и за фентези....^^

15

ну почему именно Звёздные Войны? Почему именно то, единственное, в чём я как лопух вообще не шарю???  :unsure:

16

Мда... вот почему я такой уникум? Видел Стар Варс, но я их терпеть не могу... эхх...

17

Всі претензії до Яген - вона дала мені диски :D

  Експертом в "Зоряних Війнах" для цієї гри бути не треба (чим менше знають гравці - тим легше Майстрам :)). Більшості гравців достатньо знати що таке Сила (і її темна і світла сторона), Джедаї, Ситхи, світлові мечі, бластери, дроїди і уявляти собі загальний дух сеттінгу - для цього достатньо подивитися один фільм (диски питати у мене чи Яген). Більше питати будем тільки з Джедаїв та Ситхів - у них там будуть заморочки з релігією та історією. З іншого боку, будуть персонажі-земляни, котрі про всі ці космічні розклади знати взагалі нічого не будуть. Так що якщо ви хочете вийти на гру простим жителем Землі (у котрих буде потім можливість "відкрити в собі Силу", чи, наприклад, стати контрабандистом, чи піти в стормтрупери), то ви можете взагалі не заморочуватись ознайомленням з сеттінгом - так навіть буде краще.

Сама гра буде не по сюжету фільмів, її сюжет буде розгортатися за 4000 років до розборок Люка Скайвокера з Дартом Вейдером. Щодо фільмів, то у мене, наприклад, до них теж дуже неоднозначне ставлення. Я вважаю, що реально можна дивитися тільки стару трилогію (4, 5, 6) і перший епізод. Другий і третій варто дивитися хіба що заради спецефектів (хоча вони там і справді, вражаючі). Але й ті фільми, котрі дивитися можна, по сюжету програють, скажімо, хорошому фантастичному аніме. Однак це не відміняє того факту, що сам сеттінг - реально класний. По ньому, доречі, крім фільмів є до біса коміксів, новел, ігор і т.п., декотрі з яких мають дуже хороші сюжети, часто значно кращі за оригінальну сагу. Так що не переживайте - навіть якщо вам не сподобалися фільми Лукаса, наша гра вам має все одно сподобатися (принаймні, ми постараємося її такою зробити).


PS Два голоси за Містику - то Майстри проголосували від фонаря :), так що більшість хоче техногенку. Але я вам так скажу - по-перше, по настрою, Star Wars від техногенки недалеко відскочила, по-друге, ігор по техногену в останні два роки було багато, а фантастики дуже мало (по StarWars - взагалі нічого), а по-третє, всі хто хоче пограти техноген чи постапокаліпсис хай терміново заходять в тему "Інші рольові ігри" і записуються в наш клан Шаінто на "Токіо 2039" :playful:

Отредактировано Shirumaru (2008-07-31 12:28:20)


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Тема для рольової гри