Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Важливо: Фестиваль та все-все-все!


Важливо: Фестиваль та все-все-все!

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Отже, як можливо декотрі з вас уже знають, під час гри в Коносі буде проведено фестиваль Танабата. Коротку інформацію про нього можна прочитати тут: http://www.calend.ru/holidays/0/0/283/
  Організацію свята бере на себе Секретна Група по Підготовці Танабати (скорочено СГПТ), котра буде по мірі необхідності залучати до неї всіх бажаючих. Від гравців хотілося б щоб окрім основного костюму, у них був ще й "святковий варіант". Бажано юката - яскраве кімоно з легкої матерії для відпочинку і учіха - не той, про котрого ви подумали :), а віяло, котре у них на емблемі. Причому це стосується в рівній мірі і чоловіків і жінок - у японців немає такої різкої статевої диференціації в одязі. Єдине що у чоловіків юката більш стриманих кольорів і пояс обі у них рази в 2-3 вужчий.
http://web.mit.edu/jpnet/kimono/woman-yukata.html
http://www.japanesekimono.com/images/yu … panese.jpg
  Хоча, думаю, якщо ви хоч раз бачили святкування якого-небудь фестивалю в будь-якому аніме, то ви чудово уявляєте про що йде мова і чому це кавай! :blush: Також було б просто чудово, щоб юката підкреслювала загальний стиль власника - його улюблені кольори, пов'язаний з ним малюнок на тканині чи щось у цьому стилі :D Насправді, допускаються і інші види одягу, але вони мають відповідати характеру персонажа і виглядати святково. Кращий святковий костюм буде нагороджений призом від СГПТ!

  Щодо програми самого фестивалю, то СГПТ уже її підготовила, але поки що буде зберігати в таємниці. Однак, якщо у вас є мега-ідея про те що можна було б ще додати, то СГПТ з радістю підтримає її і нагородить найкращу. Також, якщо ви пам'ятаєте, жоден фестиваль не обходиться без лотків з традиційними (і не дуже) японськими забавами, в яких часто ще й можна виграти призи та всілякими іншими розвагами, а також торговцыв солодощами, сувенірами та ін. Якщо ви хочете підготовити свій стенд (лотків у нас, скорше за все, не буде, але можна розложитися і на землі, чи в палатці), то СГПТ буде рада запропонувати всю можливу допомогу (в тому числі і матеріальну). Ну і кращий стенд теж буде нагороджений.

Так що відчиняйте двері своєї фантазії - давайте разом зробимо собі незабутнє свято!

PS Під час свята гра буде йти повним ходом - хіба не найкраще прикриття для акацок, Звуку та ін. - це торговець чи утримувач стенду. Не соромтесь - пишіть в тему, або в ЛС!

Отредактировано Sirumaru (2008-06-26 23:02:16)

2

щось дуже знайоме слово...в будь-якому разі відіграти  шикамару в кімоно це кавай...якщо після основного костюму вистачить грошей то чому б ні  :crazyfun:

3

вы представляете себе Какаши в кимоно?..... я нет ^^

ЗЫ : лоток можно отыграть куском ткани или полиэтилена растланого на земле
варианты лотков на вскидку :
- печёные кальмары
- яблоки в сиропе
- прочая хавка
- стенд с швырянием мячиков/ стрельба из пробочного оружыя по призам-игрушкам /богаты сурикенами - знач будем их кидать/
- аквариум с золотыми рыбками и подлыми сачками шо рвуцца если неправильно подсечь рыбку / медаль тому, кто это сделает/

Отредактировано Hel (2008-06-27 21:19:53)

4

Ну... там елементарний паттерн (лінк: http://www.art-eco.ru/new/kimono/yukata.php) та й тканину можна взяти найдешевшу... Як варіант - переробити халат :) Головне для дівчат - пояс (обі) поширше... :)
http://i185.photobucket.com/albums/x307/jjsss/shana.jpg
...що й мала продемонструвати ця картинка :D
(ви ж всі на обі дивилися - так? ;) ну, ще на катану... :yep:)

Отредактировано Sirumaru (2008-06-27 23:23:19)

5

2Hel: цілком. Думаю, що дома він можливо так і ходить. Ну, принаймні, після бані він точно не в свою жилетку влазить. (Першопочатково юката використовувалася якраз як одяг, котрий вдягали після бані. Ну а поскільки на свята японці обов'язково миються, потім п'ють саке, а потім їх тягне на подвиги :D, то юката стали і прогулянковим\святковим вбранням.)
Ідеї чудові, ми їх будемо, як-то кажуть "внєдрять". Думаю, що джоунінів ми точно залучимо до адміністрації стендів. :) Зате потім для них буде афтер-паті.  :cool:

6

как по мне домашняя одежда какаши - отсуттвие повязка , жылетки , и футболка в обтяжку без руковов... тип как он в больницах тусит....

7

Ти можеш придумати що завгодно - я ж написав, що можливі варіації. Просто мені б хотілося, щоб більшість народу була вдягнута все ж більш-менш традиційно. На крайняк, це все взагалі необов'язково, так як ми не Майстри і нікого ні до чого примушувати не збираємося (вірніше не можемо :D). Ясно, що юката - то додатковий напряг (хоч і невеличкий), але це один із елементів свята і святкового настрою, котрі в свою чергу - один з елементів гри, котру мені хотілося б зробити мега-феєричною і такою, що запам'яталася б якщо не на все життя, то принаймні надовго.

8

Sirumaru
чорт... я тебя обожаю и ненавижу -__- Идея - супер, но мне шитю юкату, а денег - ма. Мда, точно ушел работу искать.

9

Якщо це тебе утішить: у мене зараз теж грошей катма - киданули на минулій роботі. А мені ще на Бліча шитись і новий бокен треба і лінзи, а потім ще на фестиваль туча грошей піде та на всілякі інші антуражні приколи, а ще я сеструсі більше штуки баксів винен і вона мене за них щемить. :rolleyes:  Так що я зараз окромя основної роботи ще всілякими сторонніми "лєваками" підробляю. А що поробиш - таке життя. Але то не має нас зупиняти. :yep:

10

СГТП повідомляє!!!
майте на увазі, що в разі якщо підчас фестивалю ніхто не підірве Коноху "білими голубочками". не вб*є нашого (вашого) вельмишанованого хокаге та не перетруїть всіх пекельним лимонадом з конспіративного лотка (а сподіваємося нічого такого не станеться!), то для усіх, хто допомагав в проведенні та організації фестивалю бдуде влаштована "афтер паті". Насправді на нього запрошуються всі сенсеї (ага, і їхні учні(дітям саке не можна!!!)) і усі хто примажеться, коротше ВСІ)Але...
Щоб це не вийшла банальна "сенсейська попойка", СГТП придумав наступне..Ми просимо усіх, хто бажає прийняти участь у цьому феєричному дійстві, підготувати якусь веселеньку бувальщину з життя шинобі(свого життя), або ж інший фолкльор.Дуже б цікаво було дізнатися, чим живе Коноха, які пісеньки співають її шинобі, які приказки вживають, у які повір*я та прикмети вірять, ба навіть якими кумеднимим лайками лаяться :D .Коротше - повний політ фантазії)).
Крім того майте на увазі, що "сенсейська афтер паті" це просто кладязь для відігрування персонажу.Ви можете не лише повідати щось про себе, а ще й почути про інших персонажів, їхні квести, тощо.. (інформація, інформація..)
ПС. Не забувайте, що придуманий вами фолькльор має бути не нарутофанатським, а шинобським.(ну, різниця, я гадаю,зрозуміла..)
інші пісеньки ви можете продемонструвати вже після гри.Також після гри СГПТ нагородить авторів кращих фолькльорних штук і бувальщин.
З будь-якими ідеями-пропозиціями звертайтеся не соромтеся сюди , або в ЛС до СГПТ.

11

СГТП повідомляє!!!
Окрім вищезгаданного фестивалю, СГТП також організовує неофіційний конкурс на кращу ПІЖАМУ!!!
Уявіть, на полігоні вам доведеться відігрувати свого персонажа 24 години на добу!! Але ж у чому сплять справжні шинобі (коли вони не на міссії, а вдома, в своїх тепленьких затишних ліжечках)? Пофантазуйте!! Наприклад, у наруто в аніме була голубенька піжама із кумедною шапочкою..Чим ви гірші?
Тут відкривається безмежний простір для вашого креативу! Піжама може як підкреслювати стиль персонажа, так і відкривати потаємні сторони його внутрішнього світу.(Цікаво, які піжами носять благородні Х*юги, або ж Саске? - кавайні чи сугойні? :D ).
І не забувайте, що окрім естетичної функції ,піжама відіграє важливу роль у складному непередбачуванному житті шинобі! А раптом нічна атака? Раптом треба буде не баритись, а з гідністю зустріти апонента у чому спав?.Отак то..
Сам конкурс буде проводитись після гри і участь у ньому не є обов*язковою, але СГТП ще раз наголошує - багато в чому атмосферу гри створюють самі гравці, а використання піжам є надзвичайно милим антуражним моментом, що  додасть грі незабутнього колориту))).

12

Як доповнення до тематичного вечору ака "сенсейська попойка" :D, можна також розказувати страшні шинобські чи просто фолкльорні японські історії (або стилізації під них), шинобські анекдоти, вірші (хокку, танка) і таке інше. Кращому оповідачу СГПТ як завжди обіцяє приз! (якщо їм, звісно, вистачить грошей)  :rolleyes:

13

Ребята из СГТП! Я ваш фанат!
Мне безумно хочется на этот праздник, и я обязательно постараюсь с костюмом.
Нет такого вопроса - кого можно представить в кимоно, а кого - нет. Это же полностью альтернативная игра, и мне кажется, на праздник даже самые скептические шиноби постарались бы приодеться.
Жалко, что веселиться прийдется в рамках своего персонажа... Кладезь для отыгрыша, блин, а не пошли бы... А как же игра в Машмелоу...?

14

Не волнуйся, Саске!! Ведь у тебя же будут твои верные дрзья, которые помогут тебе веселиться в этот вечер!! (да-а, ку-ку-ку.. ) :D
Ну, а если  это не поможет, то мы тебе можем "случайно" налить немного саке(только не буянь)))
И вообще - подумай как Гааре веселиться..Ему хуже..

Отредактировано Jagen (2008-07-04 00:17:55)

15

СГПТ на час проведення гри необхідний магнітофон, здатний читати диски! Допоможіть нам і ми... ну... скажемо вам АРІГАТО! :)

16

Хмм, сэнсэйская попойка говорите? чувствую, это будет весело  :jumping:

17

ТАК, РЕБЯТКИ!!!!
СГТП прекрасно понимает, что у всех завал, никто ничего не успевает и тд. и тп., НО...
Мы обьявляем челендж на ЛУТЬШИЙ ФОНАРИК. Пусть каждый файтинг дримерс (и не только) сделает красивущий фонарик и повесит его над своим домом.(при желании фонарик можно где-то купить или раздобыть).Фонарики является одним из важнейших атрибутов любого праздника или фестиваля.Они могут быть разнообразных форм и конструкций.Главное требование -креативность и пожаробезопасность.Как клепать простейшие фонарики мы раскажем на сходке в субботу.
Надеемся, что сей клич будет услышан и у нас будет самая антуражная танабата!!!

Отредактировано Jagen (2008-08-08 11:17:58)

18

Народ! Терміново потрібен магнітофон здатний читати диски та працювати від батарейок! Інакше накриється мідним тазом половина нашого проекту на гру, в котрий вкладено до біса часу і сил. Допоможіть, будь-ласка, ми його не з'їмо, обіцяємо поводитись з ним максимально бережно. Виручіть, товаришів!

19

у меня есть колонка, которая работает на мр3-плеере. Если вы принесете плеер со своей музыкой, то я притащу колонку.

Звоните мне, я в инете больше не буду до игры.

20

Нас уже виручила Темарі, але все одно, спасибі.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Важливо: Фестиваль та все-все-все!