Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Зал Совета » Технічні проблеми


Технічні проблеми

Сообщений 31 страница 60 из 72

31

за 2000 можешь давать звание "флудер" xD

32

Гы... Наконец-то... Новые рубежи!!! В приндципе я считаю что это правильно, поскольку население форума растет, а когда абсолютно все станут Санинами, то какой в этих званиях вообще будет прикол?

33

Громадяни адміни і модератори: а не можна зробити так, щоб теми в розділах сортувалися за часом останныього доданого повідомлення, а не за часом створення самої теми?..

  Також пропонується більш активно слідкувати за закриттям тем, що віджили своє. А то у нас часто тема, що створювалася з приводу однієї події перетворюється на мега-флейм, де що тільки не обговорюється. Пропоную в такому випадку відрізати "хвіст" в нову тему, а стару закривати. Зараз на форумі є кілька таких тем.

  І наостанок пропоную жорсткіше слідкувати за флудом. Кількість повідомлень на один рядок, повідомлень без змісту, а "просто по приколу", особистого діалогу двох учасників на декілька повідомлень (для чого є Особисті Повідомлення) має бути зведена до мінімуму (принаймні в усіх розділах, що стосуються гри). Все інше, ІМхО, треба терти нещадно, а попередження відправляти учасникам в Особисті Повідомлення, щоб запобігти флуду з цього приводу.
В кінці-кінців, форум - це наше лице перед майбутніми потенційними гравцями, котрі не всі входять в нашу тусовку.

34

1) Опцию "упорядочить темы по последнему сообщению" я таки нашёл, смотрите и проверяйте... :)

2) Немного подумав я отрубил счётчик сообщений в разделе Ichiraku Ramen

35

А может в таком случае стоит понизит лимиты сообщений на титул, А-то я не представляю, как можно оставить такое количество постов в темах Встречи или Костюмы...

36

Всё сразу не происходит, Киев тоже не за один день строился. Время у тебя будет полным полно чтобы оставить достаточное количество сообщений. :)

37

Золотые слова, Итачи! Спасибо тебе! Теперь, то Иоф не пофлудит:)

38

Не согласен. я на самом деле большую часть своих постов наполняю мыслью причем по теме.(если не увлекаюсь.)

39

Думаю, що це правильне рішення. Якщо народ почне сильно флудити в ігрових, щоб "накручувати" лічильник, є варіант відключити всі звання взагалі нафік. Або видавати поіменно за "особливі заслуги". Ібо нєфік  :)

40

Доречі ідея з окремими іменними тітулами титулами давно з'явилася в моїй голові:  Наприклад після того як Дей проявила екстраординарні здібності в організації нового року, ми просто зобов'язані відмітити це  титиулом типу "Шинобі-організатор", або "Передовой ХомячёГ". Також на мою думку варто відмітити сценаристські здібності Саске... І ці звання повинні видаватися не під замовлення  наших товаришів, але за їх згоди, за їх діяльніст у реальному житті. Обирати їх повинна нарада з кількох Файтінг Дрімерів, які особисто добре знайомі з номінуємим, але сам номінуємий взагалі не повинен знати в якому руслі тече обговорення, і не має впливати на на його зміст... Я вважаю, що це буде реально весело, до того-ж це стимулюватиме, не стільки активність на форумі, як активність у громадьській діяльності на користь нашого колективу...

41

В принципе, я за...

42

Iof написал(а):

І ці звання повинні видаватися не під замовлення  наших товаришів, але за їх згоди, за їх діяльніст у реальному житті. Обирати їх повинна нарада з кількох Файтінг Дрімерів, які особисто добре знайомі з номінуємим, але сам номінуємий взагалі не повинен знати в якому руслі тече обговорення, і не має впливати на на його зміст...

выходит империя имени ФД оО. имхо, конечно.)
если вместо генин/чуунин/джонин/саннин брать именные звания, то - как вариант - пусть народ их сам прописывает как "подпись под аватаром". не знаю, есть ли вообще такое счастие на этом форуме, но на некоторых встречаются.

офф. Иоф, а за хомячга получишь == или будешь с нами сыр есть.. ))

43

вопрос технический - в настройках стоит гмт+2 (это, вроде, киевское время), сайт отображается как гмт+1, время на час назад.
это лично мой глюк?

44

Нет, это у всех... Время тут московское, так как его настройками никто не занимался... (а надо?)

45

вроде ж, раньше было киевское оО"

46

Нет, не было.

47

Было... или у меня часовой пояс другой стоял О_о Я тоже иногда путаюсь... немного не удобно, но на этом не зацикливаюсь... У меня тут проблема только с чатом... он тормозит! Это так надо?

48

Нет, его просто постоянно нужно обновлять.

49

А у меня не получается картинку добавить...
https://narutotrip.ipbb.ru/i/blank.gif
Выбираю прикрепить изображение, цепляю, готово, а его нет .. ( Подскажите,пожауйста,может я что не правильно делаю..

50

у меня анналогичный баг. обхожу тем что выкладую картинку на инфосторе а тольлко потом кидаю на форуме сцылку на на картинку

51

Можна ще тут: http://photobucket.com - дуже зручний сайт для викладування фоток і картинок. Однак він не в UA-IX (для кого це все ще має значення).

52

Спасиб )

53

у меня не прикриплятся изображение 1.5 мб, это же не размерный потолок?
Что делать? :dontknow:
Ладно. с горем пополам повесили, но напрямую с компа не пошло..

Отредактировано Jagen (2008-04-14 16:33:39)

54

Привіт Модераторам!
Після довгих роздумів, я вирішив, що таки Shirumaru буде більш фонетично вірною транскрипцією мого ніка. Чи не могла б адміністрація форума внести необхідні виправлення (наскільки я знаю, самостійно свій нік змінити неможна, а перереєстровуватися нехотілося б)?

55

Сделано

56

Braizer, а FD теж ти адміниш? Якщо так, то зайди почитай - там у мене до тебе прохання.

57

Я там только условно, чтобы дизайн верстовать, разделами не занимаюсь. Все вопросы ток к Саске...  :disappointed:

ПС: Имя тебе поменял...

58

Эм, прошу прощения, а нельзя ли мне смнить ник на Natsuo Zero? Потому что я все-таки больше привык именно к Натсуо...

59

Сделано

60

BraiZer
спасибо большое


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Зал Совета » Технічні проблеми