Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Міні-іграшка по Наруто


Міні-іграшка по Наруто

Сообщений 31 страница 60 из 71

31

Fukushuu
Не, я про то, что они офигеют, когда мы к ним снова за водой припремся  :insane:

32

Арлинг
Мы им сами табличку повесим - "Если вам кажется, что вы видите клоунов - вы не ошиблись" или "Призракам теней клоунов вода из скважины - бесплатно"))

33

Fukushuu
Или: Это было гендзюцу. Скажите Кай и все пройдет  :D
А вообще, мне кажется, что ребята полигон снимали, с лесниками договаривались, нэ?

34

ні, думаю назад на полігон ми все ж не поїдемо...
Крім того - ми плануємо провести гру-похід, без локацій.

35

Jagen
Я, например, не согласен тащить за собой рюкзак и спальник (ладно, так и быть, незаюзанные зонты я оставлю дома).
Вы не видели моего спальника, и вот с ним в поход я идти не хочу  :D

36

Я за...я буду, Кабуто еси что роль Хьюги наверно забил, но заявку отправлю позже ибо времени нет. Я за то чтоб играть не далеко от Киева и на пару суток. ^___^

37

ээ, точно! спасибо, Фукушу... я как-то не задумался... у меня тоже спальник огого большой!
И в походе не очень хочется с ним таскаться((

38

***Даваааайте возле воды.... Чтобы был доступ...
Я бы с удовольствием сыграла бы в гидропарке. На цивилов наплевать, Там их все равно не много.
Если бы каждый с собой взял 6 л питьевой воды - все было бы тип-топ. А технической воды там достаточно. И утром еще послать на миссию за водой.

Или на Труханове. А на Лыске чудесно, но нет воды. Зато супермаркет рядом.
На старый полигон, а-ля "RETURN OF THE CLOWNS!"

***ИМХО - хочу заезд с субботы. Я бы с удовольствием приняла приглашение Фукушу. С пятницы заехать не могу. Так как не в Киеве...

***Не хочу поход. Я так понял, что мне опять прийдется нести палатку на команду номер семь... И спальник... И воду...

***У меня траблы с Саске, если вы играете по Филлерам. Как вы понимаете - по канону он не в Конохе. Или мы играем не по канону, или что-то придумываем, чтобы мне не скучно было сидеть одному в кустах. Если Дей будет Карин - я на все согласен...

AVE GAME!!!! VIVA NARUTO!

39

Есть конечно и вода на Лысой.... ^^
только мало кому захочется купаться в Лыбеди)

40

Haruka
Лыбедь - хуже Речки-Вонючки  :D

41

Блин, надо как-то это все быстрей решать, а то уже четверг, а нас по пальцам сосчитать можно. Конечно, толпу нам не надо, но и трем людям тоже играть как-то...

Кстати, а если я приведу с собой на пробу человека (может быть), никто возражать не будет?

Отредактировано Арлинг (2008-08-21 09:14:17)

42

Так, мене знову неправильно інтерпретували (останнім часом це тенденція). Похід не в смислі всі з рюкзаками кудись поперли (хоча до місця, звісно, треба дістатись), а в смислі що Конохи не буде. Сюжет буде проходити в околицях зовсім іншого поселення. Як ув'язати туди коноських персонажів - то уже проблема Майстрів. Чим зайнятись знайдеться навіть Саске, так що сміливо заявляйтесь ким завгодно. Доречі, поки що я бачу заявки тільки від 4 чоловік.
  Щодо полігона: я не хочу Гідропарк і Лиску, так як там багато народу і напряг з вогнищами. Крім того, це трохи несерйозно. З іншого боку, я не хочу старий полігон, бо це не продовження старої гри і взагалі не повноцінна полігонка, а щось на зразок "міні-гри вихідного дня", котра робиться за тиждень. У нас буде одна ночівля і не так багато людей, тому хотілось би щоб речей у всіх теж було по мінімуму. Щоб до місця ми дійшли весело і радісно, а не згинаючись під непомірною вагою рюкзаків. В ніч з неділі на понеділок дощу не обіцяють, температура має бути не нижче 20, тому, думаю, спокійно можна забити на палатку і брати тільки літній спальник і каремат, або каремат і покривало і так спати (я так весь час спав на полігоні). Головне запастись спреєм від комарів, бо вони реально заважають вночі. Бажано, звісно, мати звідки брати воду придатну для пиття після кип'ятіння, щоб не тягнути з собою ще й воду.
  Місцем у нас поки що займається Яген, її телефон 8(066)4850086. Якщо у вас є пропозиції - звоніть, вирішуйте питання. Мій телефон: 8(050)1877113, вдень я працюю. На рахунок суботи - нам треба як мінімум день для підготовки, в тому числі і полігона. Не дуже бажано, щоб в цей час на ньому знаходилися ще й гравці. Зробити нормальну гру за тиждень і так практично неможливо, а зробити нормальну гру на три дні, готуючись тільки по вечорам після роботи - абсолютно неможливо, тому ні. Давайте без самодіяльності, або тоді хай цим займеться хтось інший.

Заявки
Для канонічних персонажів:
1. Ім'я
2. Художній опис технік (або розписка з Наруто Тріп)

Для неканонів:
1. Ім'я
2. Стать
3. Країна\Поселення\Клан
4. Ранг
5. Художній опис технік (або розписка з Наруто Тріп)
6. Опис зовнішнього вигляду (як вас можна буде впізнати на полігоні як персонажа)
7. Коротка історія персонажа
8. Життєві цілі

Заявки всіх хто хоче брати участь у грі мають бути відправлені мені в ЛС до завтрашнього вечора (П'ятниця 22ге). Скоріше всього, в суботу я уже не зможу їх подивитися. На полігоні я людей розписувати не буду (крім тих, хто помре по грі).

Отредактировано Shirumaru (2008-08-21 20:40:33)

43

Shirumaru
Так, стоп. Мы ночуем с воскресенье на понедельник, а не с субботы на воскресенье? Оо

44

Я бы заехала с пятницы/субботы вечера и две ночи провела о_О

зы: есть одно свободное место в палатке, палатку беру с собой по-любому, обращайтесь, если что.

Отредактировано Megumi (2008-08-22 10:25:38)

45

2Арлінг: саме так. Майстрам необхідний час на підготовку полігона, тому субота буде неігрова. Однак як варіант, бажаючі можуть приїхати на полігон в суботу звечора. Гри по Наруто вночі не гарантуєм, але в шинобійську мафію можна буде :)
  Якщо є бажаючі побути маперами\ігротехніками (сюди входить і допомога з підготовкою полігона), то нам треба 1-2 адекватні людини. Полігон, по ходу, знайшовся.

46

Shirumaru
Это идеально, потому что в эту ночь я буду точно  :flirt:

47

Знаю - это очень все тяжело... Но огромная просьба: пожалуйста, распишите как можно скорее, чтобы успеть выучить все количества печатей и цифры. Для нас, игроков - это важно. Хотелось бы до пятницы получить расписку....

48

Shirumaru
Что за полигон?

2 All:
Я знаю, я сейчас перетяну на себя красную простынь, но все же.
Я (я знаю, что я эту букву говорю слишком часто) хочу заехать на полигон с пятницы на понедельник.
Я готов разыграть там как минимум одну игру по Наруто (пока Яген и Ширумару будут готовить свой модуль) и одну игру к Наруто никак не относящуюся вообще.
Я за старый полигон - мы его хорошо знаем и никакого быдла там нет.
Мне очень не хочется входить в колебательное состояние или устраивать революции. Но одних суток игры на полигоне - маловато будет как для заезда со спальниками и палатками. А хочется именно так.
Мне хочется знать, есть ли хотя бы десять человек, которые согласятся со мной дернуть на старый полигон, чтобы сыграть игры с пятницы на понедельник?

49

Полігон знаходиться в Пущі-Водиці, цивілізація там недалеко, речей треба брати по мінімуму, добиратись від Контрактової хвилин 40. Яген там була, сказала, що нормально, я їй вірю. Тепер з приводу самої гри. Народ спочатку хотів звичайну гідропарківку таку як в минулому році (виїхали на Гідропарк - побігали трохи туди-сюди і розійшлися). Я вирішив трохи розвинути ідею і зробити щось трохи серйозніше, але я не готовий робити повноцінну полігонку і мене особисто ламає повторювати подвиг Таліона маючи в розпорядженні в 100 раз менше часу. Тому ентузіастам, як говориться, і прапор в руки. Я роблю те, що я сказав я зроблю: гру на два дні з ночівлею (як варіант - дві ночівлі і два дні, але в першу ніч ми просто граємо в мафію чи щось таке) на тому полігоні, який ми підібрали. Хто хоче зробити щось інше в іншому місці - будь-ласка. Мало того, я з радістю поміняю місце Майстра на місце гравця, якщо хтось інший зголоситься провести для нас нормальну гру на всі вихідні. Але боюсь, що за 1 день підготувати таке малоймовірно. Вирішуйте самі, а я поки що очікую на заявки.

2Саске: в п'ятницю ввечері тільки закінчиться строк подачі заявок. Розписку отримаєте на полігоні. Система, котру я розробляю максимально спрощена, тому я не думаю, що її так важко буде вивчити.

50

Пуща-Водица - это хорошо)))))

51

Я буду , только незнаю буду ли я кого то играть.)))

52

Такой вопрос созрел... Кабуто, сколько человек на данный момент заявилось?

53

Десь з дюжину + Майстри з ігротехами. Довечора, думаю, з 15 набереться. Власне, на щось таке я і розраховував.

54

Когда вы планируете заезжать? В воскресенье ууууутром? Давайте где-то с восьми.

Потому что предложение Темени очень заманчиво, но как-то давайте уже настраиваться на что-то одно... Надеюсь, что если флуда не будет, то хватит нам два дня. А то знаю я вас - по пол дня из-за жары флудим, а потом жалуемся, что не хватило времени.

2 Shirumaru: не нравятся мне новые системы... Может, оставим все как было? По-моему идеально сбалансировано, хоть и не просто. Не превращайте Наруто боевку в шашки. Система - уже всем запомнилась. А главное - это отыгрыш.

Отредактировано Cursed (2008-08-22 13:51:32)

55

Значить так. Збір для гравців в неділю біля пам'ятника Сковороді на 9 годин. Далі оперативно їдем на полігон. Не спізнюватись, довше 15 хвилин нікого чекати не будем. Ігротехи і Майстри збираються в суботу і їдуть займатися полігоном. Нагадую, що сьогодні ввечері останній строк подачі заявок. Гравці, котрі не заявляться сьогодні, у грі приймати участі, скоріше всього, не будуть.

2Cursed: А мені не подобається стара система і я хочу її замінити. Причому тут шашки я не зовсім вкурив. Як я уже сказав, система розробляється з таким розрахунком, щоб упростити життя як гравцям, так і Майстрам + додати декотрі ролеплейні фічі. Шишками будете кидатися уже опісля, якщо не сподобається.

PS Всім рекомендую прикинути що ви будете робити, якщо вас вб'ють на грі, тобто хоча б приблизно уявляти одного-двох персонажів, котрих ви могли б взяти на випадок смерті основного персонажа. Оскільки у нас не буде такого мега-позитивного госпіталя, як був на Наруто Тріп, є варіант, що смертність різко підвищиться. На крайняк, в такому випадку, ви завжди зможете піти в мапера.

Отредактировано Shirumaru (2008-08-22 15:40:07)

56

Кстати, у нас есть волшебная Сакура, которая уже начала обучение у Тсунаде...

57

Shirumaru
А можно в субботу упасть вам на хвост?
Я готов быть тихой молчаливой тенью, помогающей по мере сил.
Инфу по абилкам сброшу в ЛС, а вот на био вам прийдется меня устно слушать - слишком много рассказывать, а у меня банально нет времени все это набирать(( вы уж извините. Буду ехать с Хаос. С ней вообще все намного проще. Если бы это было реально, вывезли бы вдвоем (наш вьюнош отвалился) театр... Если это возможно.

58

2Саске: Сакура у нас уже розписана. Вона ще до того ж уміє зривати глоблі з кораблів, так що ви там акуратно :)
2Fukushuu: Скинь свій телефон в ЛС.

59

Отбой тревоги, моя заявка снята.
2Сакура, гомен, карематы не нужны))

60

Мы с Хаос тоже пас.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » Міні-іграшка по Наруто