Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Встречи » Флудные встречи:)


Флудные встречи:)

Сообщений 31 страница 60 из 68

31

Имхо: фехтование - это бесконечная практика. Нет меча, так хоть учись от камней уворачиваться, как Дзюбей Ягу... )))))

2 Кабуто: Кабуто, саке в моем случае ничего не решает. Или я считаю человека другом, или нет.... Вот, к примеру, с Сакурой и Неджи мне никогда не суждено вместе выпить... Что же теперь? Закусывать саке вином, вино - дайконом, дайкон - саке, а саке - вином... ))) Ты это не пробовал!
2 Hell: Сакура пытается присмотреть за нашим поведением и ввести сухой закон..!!! Надо объединяться! )))))))))))

32

ну я ж не предлагаю упивацца в дым...
я тоже против алкоголя...крепкого
но выпить саке в хорошей компании это совсем другое
/все знакомые говорят саке - гадость редкая ... хочецца самому попробывать/

33

2Саске:
Для Дзюбея то нічим хорошим не скінчилося - поганий приклад  :D
Ось так завжди п'єш з ними саке, можна сказати душу відкриваєш, а потім: "це нічого не значить, це нічого не значить..." :'(

2Hel:
З незвички будь-яке спиртне - відстій. Спитай будь-кого, хто не п'є :) Думаю, тому так і про саке відзиваються. Насправді, якщо вибирати серед напоїв співставної міцності, то я вибрав би саке... і воно точно на порядок краще, ніж водяра... а якщо його ще й нагріти  :yep:

PS Я не п'ю, я не п'ю, я не п'ю... :canthearyou:

Отредактировано Sirumaru (2008-05-10 16:19:17)

34

Sirumaru написал(а):

З незвички будь-яке спиртне - відстій. Спитай будь-кого, хто не п'є

мне расказывали люди очень даже сведущие в алкоголе

35

Я маю на увазі, незвичку конкретно до саке. Японці, мабуть, теж думають, що наша водяра просто жахлива... В будь-якому випадку, тепер уже не всі твої знайомі кажуть, що саке - відстій  :)

36

Сколько раз не пробовала саке - оно очень мягкое, легкое и приятное... Водку вообще пить не могу, но саке японцы называют рисовым вином, и оно по вкусу скорее так и есть... Изысканно и нежно... С другой стороны, действительно надо выбирать: где его покупать и обязательно - с кем пить.... ))))))))))))))))))))))))
П. С. : Кабуто, не помню, чтобы ты мне душу открывал... ))))))

37

Насправді, я це роблю постійно, але світ занадто жорстокий і безжалісний, тому я тільки привідчиняю віконце - і тут же його зачиняю... щоб ніхто, не встиг зруйнувати мій маленький кавайний світ...  :P

PS Хм... Саке треба було брати більше.... де, кажеш, його можна купити по більш-менш прийнятній ціні?

Отредактировано Sirumaru (2008-05-11 12:15:36)

38

О... Так що це ви вже... Саке... Без мене... То не є добре...

39

Так а де ти був? :) Нічого, я думаю, що ми пропозицію кавайного даймьо ака Харуки ака Хімури ака Gaiko ака Наді :) урізноманітнимо якраз даним чином... якщо, звісно, мені Саске нагадає місця, де можна купити саке дешевше, ніж у всіляких ресторанах та кафе, де воно з біса дорого коштує.

40

А ви п*єте саке суто корпоративно? :flirt: Чи можна в кінець обнагліти і попроситися в долю? :tomato:

41

Суто корпоративно... але ми приймаэмо в нашу корпорацыю всых бажаючих...  :D

42

кропоративний корпоратив корпоративних корпоративщиків)))
І-і-і!!Мене теж кличте на саке!
ПС.А доречі, коли ми там будемо змагатися у сушоготуванні?

43

Я знаю десь 3 місця, де саке продається дешевше ніж у кафе... І скоріш за все в одному з них, ми з Кабуто будемо на цьому тижні...

44

Все Саске! Я тебе припомню, что ты со мной саке не согласна пить!!! Все... ухожу от тебя, не жди секретаря обратно!

45

О, тоді я скористаюся приводом і ображуся на Саске за компанію... :) У відповідь на мої щирі слова, він цинічно заявив, що сумісне розпиття саке зі мною для нього нічого не значить...  - хай тепер з Орочимару дружить...  :suspicious:
  Єдиний спосіб, котрий я бачу для залагодження цього непорозуміння - це ще одне розпивання саке і поїдання суші і всякого такого іншого, котре і пропонується провести наступного тижня.  :crazyfun:
  Суші і саке з нас з Іофом. Підозрюю, що все-таки краще об'єднати дві ідеї і приготувавши все вдома, вибратися кудись на природу, на пікнік. На жаль, квітнучих сакур у нас в Києві немає та й відцвілися вони вже, однак всяко на природі краще, ніж вдома. Вся затія планується на наступні вихідні. Попередньо це неділя. Вхід вільний. :)
  Є додаткові пропозиції\побажання\умови\вимоги\ультиматуми?  :idea: Відпишіться хто може\хоче прийти.  :jumping:

Отредактировано Sirumaru (2008-05-11 23:51:26)

46

Я сегодня-вчера-позавчера застала цветущую сакуру, даже засушила пару цветочков...только, боюсь, пока мы соберёмся, она уже облысеет.  :sceptic:

47

ДЕ??? Де ти її знайшла?!! Скільки років в Києві, а ще жодної не бачив... :\

48

Пропозиції..
1) Я теж ХОЧУ ГОТУВАТИ СУШІ!!!!
2)але я дізнаюся, чи я звільна на вихідних, лише ввечері, коли мій "оперативний" КПІшний деканат таки нарешті повісить розклад сессії.От.

49

Сакура цветёт в нашей ботанике. Ещё я её видела где-то то ли недалеко от Арсеналки...то ли...
Ещё возле Якитории на Печерской есть))

50

О, так от..
в неділю я звільняюся до 13.00))

51

"Наша ботаніка", то котра з них?..

2Jagen: це розуміти як те, що ти вільна тільки до 13-00? (що з біса погано, так як ми тоді тільки десь починатимемо гулянку)
чи як те, що ти звільняєшся від своїх справ незадовго до 13-00 (що добре, але з готуванням ти пролітаєш, т.я. ми починатимемо з самого ранку)

52

Бее...Ні, я вільна ПІСЛЯ 13.00...
хой-хой-хой( зітхнули панки)  Ну, та то нічого..

53

Sirumaru написал(а):

чи як те, що ти звільняєшся від своїх справ незадовго до 13-00 (що добре, але з готуванням ти пролітаєш, т.я. ми починатимемо з самого ранку)

Э-э-э, батенька, да у вас устарелая информация... Мы начинаем в пятницу вечером, субботу утром, днем, потом - в воскресение утром...

54

Sirumaru написал(а):

"Наша ботаніка", то котра з них?..

А, ну да) это та, которая на Печерске...но там уже всё облысело  :tired:
в следующем году не упусти!!

55

Ну вот... хоть раз я не буду на всеобщей тусне... веселитесь и за меня!!! Ня!

56

Кто за то чтоб собратся завтра и флудить? Вообщем ... Незнаю де и когда но хочу...кто ещё хочет?!

57

А мож лучше на день Киева???

58

а если и там, и там?

зы. 25го ещё и грёбаные выборы ==

59

общем делаем проще... Эм...все кто приходят завтра, если не против приходят на 13 на ст. метро Почтовую...Что будем делать хз... решим на месте....Еси что место встречи можно и изменить...

60

А чому ви вчора не приходили? Між іншим, ми непогано повисіли, а ввечері сходили на ШАРОВИЙ концерт SCORPIONS. Було чудово!
2All: Якщо зтось буде на сходці рольовиків на Косому Капонірі - нафоткайте там, пліз, побільше і вивісіть фотки.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Встречи » Флудные встречи:)