Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Підсумки!!!


НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Підсумки!!!

Сообщений 61 страница 88 из 88

61

знімати на відео художній сюжет - було б саме воно. потім похімічіти в адоб АЕ ... зі спецефектами буде круто

62

Як ти собі уявляєш, знімати паті із сюжетом, якщо в ньому приймаю участь я? (згадай "мафію"...)

63

це не обовьязково має бути паті. як щодо місця режисера-сценариста?!

64

Щодо місця режиссера-сценариста, я залюбки розглянув-би таку пропозицію(проте я ні за що не впущу можливості покосплеїти), щодо "не паті", то мені здається що при будь якій зустрічі нашого колективу, з невідомого джерела, з'являється атмосфера самого безшабашного паті... Така вже наша доля...

65

залишилось знайти оператора ^ ^

66

Як це? якщо я режиссер, то ти оператор, чи ти думаєш, що я сам витерплю таку муку? А якщо серйозно, то справді, нашу наступну зустріч треба буде знімати від початку до кінця, бо ніколи не знаєш, коли прийде той самий смішний момент на паті...

67

якщо щосбь робити за сюжетом чи шаблоном, втрачається атмосфера. можна просто поставити камеру десь в кутку, звідки буде взято непоганий ракурс, та залишити на півгодинки. потім, перекинувши на комп, можна залишити лише цікаві моменти. )
чи я щось не зрозуміла? ==

68

так. стільки моментів невдалося засняти! хоча б згадайте салют!!! (*CRY*).... але памьятатиму я його завжди.
операторів будемо міняти!

69

---------
Дей, тоді якщо потім робити нарізку..а може кліп. то вийде скучно=\

70

ооо, салют.. ТТ
до речі, Ramen, дякую, що грів )))

71

В тому-то й прикол, зробившинарізку ми створимо шедевр.

72

Дей, завжди будь-ласка=)...хоча це трошки похитнуло яойно-юрійну атмосферу --_--

знаю по собі..що це кайф робити нарізку, з музикую!!!! аааа..!!

73

Флеймери, нях  :D

Отредактировано Sirumaru (2008-01-06 23:41:42)

74

На відміну від твоїх, кожне з наших повідомлень несе в собі закінчену думку, і іде обговорення актуалного питання.

75

Ramen
та то було на хвилину, так що нічого не похитнулося xD

Неджі за флуд повбиває.. ==

76

так) ранкова "молитва"  - itsok2begay розставила все по місцях

всеодно темці одна дорога - в архів.

77

Не повбыває, ми в Рамені, до того-ж ця тема створена спеціально для того, щоб ті, хто був на святкуванні могли насолодития приємними спогадами.

78

до речі, Ramen, дякую, що грів )))

:O

Дей, завжди будь-ласка=)...хоча це трошки похитнуло яойно-юрійну атмосферу --_--

:O  :O

та то було на хвилину, так що нічого не похитнулося xD

:O  :O  :O

І це після всього того, що ми разом пережили??? Після перегляду кліпу It's ok to be gay!!!
в цілих двох варіантах!!! Після нашого дружнього яойного твістеру!!!
Я був кращої про вас думки - мої іллюзії розбиті! О, чому тут немає смайла з гіркими риданнями???
<ридає в жилетку крокомоту... крокомот мокне і теж плаче... скорше від того, що йому хочеться їсти>

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

PS Пора закривати цю тему :)

Отредактировано Sirumaru (2008-01-07 01:00:02)

79

ітс ок 2 бі гей був після -_-

80

Sirumaru
коли ви пішли феєрверки пускати, ми стояли на балконі. я стояла босоніж, та й холодно було. тому залізла Рамену під руку в пальто xD
твістер рулить ) його треба повторити xDD

81

І не тільки твістер!!!

82

я б в мафію ще зіграв)  перші дві гри був самураєм...але озивався на шинобі.

наступного разу гру стопудів треба засняти на відео. якби ще Іофчік був більш стриманим...

Отредактировано Ramen (2008-01-07 01:27:24)

83

У Іофчика жорстокий невовий зрив, тому він себе точно не спалить...

84

2Дей:
Насправді, я зрозумів - мені уже і поприколюватися не можна?  :P
Але приємно те, що ти знайшла за потрібне виправдовуватся пояснити ситуацію :) - така відповідальне відношення з твого боку дуже радує :D

PS А твістер ми таки неодмінно повторимо  ^_^

85

Sirumaru
про всяк випадок )

86

оффтоп.
к клипу по Тоторо. )
пикча - http://radikal.ru/F/i031.radikal.ru/080 … 7.jpg.html

87

Dei, Картинка - ЖЕСТЬ

88

Dei,вот єто мясо)))Похлеще єльфийской песни)))


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » НОВОРІЧНА НІЧ - 2008: Підсумки!!!