Naruto Trip 2009

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » новый [2008] год // отмечание //


новый [2008] год // отмечание //

Сообщений 121 страница 150 из 158

121

Якщо на три доби по 50 баксів кожна, то біс із ними  :D Але думаю, що навряд  :/ В мене поки що аналогічний результат. По своїй квартирі буду знати трохи пізніше...

122

Sirumaru

Якщо на три доби по 50 баксів кожна, то біс із ними   Але думаю, що навряд

та ото ж бо, вони здають навіть ті, що по 50 і на три дні, мінімум за 300-400. бо це новорічна ніч і все таке. ==
бісить вже.
якщо вийде в тебе, то стіл проблемою не буде. або хендмейдний стіл, або притарабанимо щось )

123

Я теж так думав, але мінімум по 150$ за добу разом виходить 450$... не думаю, що нам це підходить...

124

еси что PS 2 на мне...ток джойстик второй дето намутите, у мя ток 1....

125

Ок, значить розносити, скорше за все, будем мою хату  :D Правда у мене сусіди нервові і стінки тонкі, ну та що робити... Значить, немає нормального великого стола і всього штуки три-чотири стільців на всю хату. Пару штук я куплю - вони все одно не завадять, але в цілому треба буде якось викручуватися. Ще немає мікрохвильової - прийдеться обходитися по-старосвітськи - духовкою. Зате немає проблем з телевізором\Інтернетом\музикою\компом.

126

Я на выходных съезжу в метро и проверю цену на одноразовые пластиковые стульчики...

Отредактировано Iof (2007-12-26 22:36:20)

127

Люди, мне притащить диск с опенингами/ендингами из разнообразных аниме? Или не стоит?

128

у нас такое есть.

129

Кабуто-кун... http://i184.photobucket.com/albums/x62/xDEIx/tuzki-tyan/tuzki_28.gif
спасибо большое ))

тогда вопрос квартиры снят.
в пятницу мы набросаем список того, чем будем затариваться (шампанское, фрукты и т.д.), тогда скажем точную сумму с носа каждого. думаю, там будет что-то небольшое. ) но эт не означает, что заявка - с каждого по блюду - снимается. всё остаётся в силе )
два стула я принесу точно.
может, у кого-то тоже есть стулья, которые складываются? их легче переносить.
стол - поищу. есть люди, у которых можно спросить.)

Kankuro, музыки, имхо, много не бывает. бери )

Кабуто-кун, у тебя ёлка есть7 )

130

Dei
оке... я захвачу.

131

Ні, ялинки в мене дома не ростуть... :) треба буде організувати...

132

угу.. ёлку тоже включим в список )
и игрушки ))))
и 17 тел ==

133

я считаю, что  со стульями проблема решается  за счет "одноразовых" пластиковых стульев, которые в метро должины стоить недорого (так, как "нисизон"), тем более они хорошо скляадуются один в один.

134

Глупый вопрос №2:
мне печенье готовить дома  и готовым тащить к вам? ^^'

135

Тупой ответ: готовишь дома и к нам его можно не тащить.

136

Поправка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Блинный торт относиться к горячим блюдам ибо он с грибами, но если хотите, то могу приготовить вместо блинного сладкий! Срочно это решите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

137

Я за грибы.

138

расстановка на этот момент такова:
31го декабря в 21.00 мы встречаемся на станции метро Левобережная на платформе, ждём опаздывающих полчаса и идём к товарищу Кабуто, любезно согласившегося на разгром его квартиры xD

при себе иметь:
- 70 грн (в общий котёл - еда, напитки, приятности)
- 1 или 2 блюда (еда на стол), об этом желательно сказать заранее, что именно вы приготовите. плюс смотрим первый пост, в котором написано, кто что несёт и что можно принести. плюс не забывайте о количестве.
- подушка или то, на чём будете сидеть (так как вопрос со столом и стульями решился вариантом скатерти на полу и 17 подушек/пледов вокруг)
- ёлочные игрушки (1-2) на ёлку и гирлянда/мишура.

пока есть время, вы можете высказать свои пожелания в плане еды, проведения мероприятия или просто какие-то мысли/планы/идеи по поводу нг.

так же вопрос с ночлегом - думаю, все понимают, что 17 человек могут спать разве что штабелями ) так что на то, чтоб выспаться - не рассчитывайте )

по поводу спиртного/напитков - будет шампанское, соки и вода. вино под большим вопросом. поэтому те, кто не любит/не пьёт шампанское, пишем здесь, или в личку, или в аську, что бы вы хотели. просьба одна - не превращать в попоище ==

Luna_D&Sakura
так, хорошо.. сейчас поправлю. торт как горячее. ок ) толкьо , Сакура, рассчитывай, что это должен быть большой торт.

Kankuro
да, готовишь дома и приносишь к Кабуто )

-------------------------------

товарищи, вопрос сладкого - никто не хочет купить 2 торта? конфеты?
приготовить салат?

Отредактировано Dei (2007-12-28 22:03:07)

139

Так, народ и еще: каждый таки приносит с собой по одному подарку (ценой до 35 грн) все должны быть красиво запакованы. Все остальные вручения просьба проводить вне вечеринки.

140

Iof
имхо, на счёт подарков каждый решает за себя.

141

Сладкое? А до него дойдет:)

142

Luna_D&Sakura
должно дойти )

143

Блин, я это тока шо пол часа обьяснял в асе Сакуре,  блин, зайди я и те обьясню...

144

Так... давайте паблік релейшензами буду займатися я?  :)
Насправді обов'язковим являється тільки наявність з собою Новорічного подаруночка. Бажано вкласти в нього листочок з побажаннями, так як головне не подаруночок, а увага. Також дуже бажано, щоб подаруночок мав якесь відношення до аніме чи Японії - все ж вечірка тематична. Вони будуть випадковим чином розподілені між учасниками паті в процесі вечора (однак для цього вам прийдеться взяти участь мінімум у одному конкурсі чи іншій активності). Ідея в тому, щоб ніхто не залишився без подарунка в Новий Рік. Якщо хтось захоче ще щось комусь подарувати додатково і особисто з рук в руки, то це теж чудово і ніякий Іоф вам в цьому не перешкодить (я прослідкую :D)
  Щодо грошей - то це бажано, якщо у вас трабли з грошима, то приносьте скільки не жаль - головне щоб у вас був чудовий настрій і бажання весело відсвяткувати Новий Рік. Відсутність грошей - не причина для того, щоб ігнорувати наше свято :)
  Ялинкові прикраси і їжа - опціонально. Буде чудово, якщо ви нам в цьому трохи допоможете, але хто не зможе - той не зможе. Це не головне.
  На рахунок місць для сидіння. Справді є проблема - у мене на хаті немає великого банкетного стола і стільців малувато. Декілька я можу купити, також можна приставити до стола диванчик, але якби можна було дістати декілька зайвих (особливо легких або складаних, котрі було б легко транспортувати), а також, можливо у когось є розбірний чи складаний стіл і цей хтось живе відносно недалеко від м. Лівобережна. Коротше це питання поки що в процесі вирішення. Дей - не рубай з плеча, ми ще думаємо над цим.
  Щодо спання - ми збираємось святкувати всю ніч, тому постарайтеся виспатися напередодні, але на крайняк найбільш сонних ми знайдем де положити.
  Щодо спиртного - пишіть мені в приватні хто що буде. Поки що в планах шампанське і трохи вина. Я не вважаю потрібним влаштовувати драконівські порядки і сухі закони. Набухатися, звісно, не вийде - не для того збираємося, але й зайве комплексувати з цього приводу не треба. У нас всі люди розумні і міру знають.
  Торти і цукерки ми можемо купити разом з усім іншим, але якщо хтось надумається принести - будем вдячні.

  Головне більше позитиву і усміхайтесь, усміхайтесь!  :)

Отредактировано Sirumaru (2007-12-29 02:31:19)

145

теперь я чувствую себя железной тёткой xD

146

а капці? вдруг підлога буде холодна

147

теперь я чувствую себя железной тёткой xD

зовсім ні :) Просто я вважаю за краще "поскругляти деякі кути"

а капці? вдруг підлога буде холодна

ну взагалі, на підлозі лежить жалюгідна подоба килима... але й справді стільки пар капців я не знайду... треьа або брати з собою, або вдягати шкарпетки потепліше  :)

148

К сожалению, я выбила ответ у Дио, который всячески увиливал от меня и вообще от всех кто спаршивал... Дио, Мабороши и Хиса не будет с нами на НГ....

149

Хм... Ну - їхнє право...  :\ Тільки бажано, щоб більш ніхто не огорошив нас такими новинами в останній день адже все готується з розрахунку на певну кількість людей... Якщо хтось дуже хотів прийти, але соромився - у вас є додатковий привід... :)

150

Прередай им, что мы их не простим до конца их яойненьких жизней...


Вы здесь » Naruto Trip 2009 » Архив » новый [2008] год // отмечание //